OneMed Group
Finland
OneMed Oy WL-Medical Oy
Sweden
OneMed Sverige AB OneMed Homecare
Norway
OneMed AS
Denmark
OneMed A/S
Germany
OneMed Deutschland GmbH
Baltic countries
OneMed OÜ, Estonia OneMed SIA, Latvia OneMed UAB, Lithuania
Poland
OneMed Polska Sp. z.o.o.
Czech Republic
BATIST Medical a.s.
Slovakia
Batist Medical SK, s.r.o.

O společnosti

Budova Batistu

  • Společnost BATIST Medical a. s. je předním výrobcem a distributorem zdravotnických a hygienických prostředků v střední Evropě.

  • Společnost byla založena v roce 1992 se specializací na výrobu obvazového materiálu z gázy. V následujících letech byl výrobní program obohacen o širokou škálu obinadel, hygienických výrobků, produktů z buničité vaty a skupiny spotřebního zdravotnického materiálu. Společnost investuje do vlastního rozvoje a v roce 1998 otevřela modernizovaný závod a distribuční centrum v Červeném Kostelci ve Východních Čechách. Součástí závodu jsou i čisté prostory pro výrobu sterilních zdravotnických výrobků.  V roce 2007 byla otevřena pobočka v Bratislavě, odkud expedujeme zboží po celém Slovensku.

  • Od roku 2003 je ve všech aktivitách podniku implementován systém řízení jakosti dle normy EN ISO 13485:2003, který je každoročně prověřován renomovanou certifikační společností Det Norske Veritas AS. Výrobky BATIST jsou certifikovány CE značkou udělenou taktéž společností Det Norske Veritas AS.

  • V roce 2010 byla společnost BATIST rozdělena na dvě samostatné společnosti. Výrobní část BATIST, s. r. o., a distribuční část BATIST Medical a. s.. Distribuční část poté v roce 2011 prošla akvizicí se švédskou nadnárodní skupinou OneMed a zařadila se tímto do její struktury.

  • OneMed je  významný velkoobchodní distributor, zastoupen ve dvanácti zemích Evropy, poskytující zákazníkům ve zdravotnictví spolehlivé a efektivní řešení pro kompletní potřebu dodávek a souvisejících služeb. Díky uceleného sortimentu (vlastní značky evercare®, SELEFA® a BATIST®) se službami v rámci např. objednávácích procedur, IT podpory, vzdělávání a plánování sortimentu nabízí komplexní řešení, kdy zákazníci dosáhnou snížení nákladů a zefektivnění denní operativy.        

  • Společnost BATIST Medical a.s. poskytuje kvalitní služby/produkty a plní dlouhodobé podnikatelské cíle tak, aby byla v budoucnu prosperujícím a stabilním partnerem pro široké protfolio zákazníků na domácím i celoevropském zdravotnickém trhu.

  •  BATIST Medical a.s. řídí napřímo pobočky v České republice, na Slovensku, v Polsku, nově také v Německu a je také obslužnou organizací celé skupiny pro všechny třetí země bez vlastního zastoupení.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace